Kurzy vázání šál a šátků

Pořádám individuální kurzy a také pro skupiny na objednávku. Na kurzu vás naučím vázat 12 originálních uzlů. Dozvíte se také komu jaký šátek barevně sluší a jak ho nosit. Každá účastnice si vyzkouší všechny uzly uvázat a obdrží instruktážní brožurku pro vázání doma. Šátky a šály různých velikostí k vázání v průběhu kurzu všem účastnicím zapůjčím. Vázání je jednoduché, zvládne ho každý.

Doprovodný program dámských akcí

Jedná se o na míru vytvořený program při příležitosti různých akcí. Například mohu vázat šátky účastnicím na požádání, předvést několik úvazu v rámci programu a pod., vše dle domluvy a typu akce.

Individuální kurzy

Individuální kurzy pořádám dle přání na smluveném místě, tj. v prostorech, které mohu nabídnout já nebo dle přání klientky.

Počet osob 1 - 4.

Cena Kč 1 500,- (tato cena platí pro max. 4 osoby)


  
       

Dárkové poukazy

Na požádání Vám dle Vašich požadavků připravím poukaz na individuální kurz k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, den žen nebo jako vánoční dárek.

 

Kurzy na míru

Po dohodě připravím kurz pro jakoukoliv dámskou akci. Program kurzu a výběr úvazů je vždy dle dohody.

Cena dohodou

Kurzy na míru jsem pořádala na dámských akcích ve společnostech: Hostivické lazebnictví, Bistro La Petite Conversation Ostrava, Raiffeisenbank, Barrandov Studio, Hypermarket Globus, různé Lady kluby a další