Reference

Praha 10, ČMSS  "Kurz splnil a předčil všechna očekávání, a proto se konal ihned ve dvou termínech. Byla jsem s kolegyněmi nadšená milou prezentací paní Fukalové. Naučily jsme se nejen vázat šátky na krku, ale ze šátků udělat i kabelku a šperk. Paní lektorka přidala pár praktických rad k výběru šátků i barev. Kurz udělá radost Vám samotným nebo jako dárek pro Vaše nejbližší. V. Havlíčková"

Praha 5  "Zajímavý a velmi praktický kurz, který mě inspiroval! Potěšilo mě, že jsem dostala malého průvodce s tipy, do kterého jsem si během kurzu mohla ještě doplnit vlastní poznámky. Moc děkuji! Monika"

Praha 5  "Kurz byl naprosto úžasný. Dozvěděla jsem se spoustu věcí, načerpala inspiraci, atmosféra na kurzu byla také skvělá. Mohu jedině doporučit. Eliška Havlínová"

Praha 5  "Zajímavé a využitelné v praxi, navíc s brožurkou o vázání jednotlivých uzlů Vlasta Novotná"

Praha 5 "Na kurz jsem se těšila a splnil má očekávání. V přátelském a příjemném prostředí jsme si mohli vyzkoušet vše sami. Líbilo se mi, že paní Iva měla s sebou pro nás mnoho šátků, šál a jiných bižuterních komponentů. Každý mohl použít to, co ho oslovilo a pustit se do kreativity. Tak jak již to na tvořivých kurzech bývá, je i zajímavé sledovat, co při stejném zadání vytvoří a jak dané téma pojmou ostatní účastníci kurzu. Určitě neváhejte a jděte na kurz, nebudete zklamáni. Irena"

12 uzlů ke kráse aneb naučte se nosti šátek  "Kurz byl báječný, praktický. Kromě 12 rozdílných uzlů poskytla paní lektorka spoustu dalších tipů a triků jak šátky nosit. Kurz mne přinesl milé zpestření v náročném pracovním týdnu. Hlavně jsem ale díky kurzu začala šátky skutečně nosit a doplňovat tak své oblečení. Jitka"

12 uzlů ke kráse aneb naučte se nosti šátek   " Ivo děkuji za krásný večer - nádherná prezentace šátků,šperků a vlastní dovednosti-všem doporučuji se zůčastnit. Díky moc. Vilma"

Vázání šál a šátků, Hypermarket Globus   "Paní Fukalová je velmi milou a trpělivou lektorkou. Absolvováním jejího kurzu jsme všichni získali nové poznatky jak o vázání šátků, tak o vhodnosti barev pro určité typy. Celý kurz byl veden ve velice příjemné a pohodové atmosféře. Dagmar Pažitná"

Vázání šál a šátků, Škola Pecka, Praha 4 -Podolí  "Kurz proběhl v milém prostředí,v příjemné atmosféře a byl pro mne velmi inspirativní. Brožura, kterou jsme dostaly, je skvělou pomůckou. Iva Fukalová je velmi příjemná a milá paní lektorka, je vidět, že ji kreativní práce se šátky moc baví. Hezky vysvětluje a vytváří příjemné prostředí.. Nela Vaňousová"    

Šátkománie 2, KC Nová Beseda, Klánovice"Ivo, díky moc za příjemné a inspirativní setkání. Šátky jsem dlouho nenosila a díky Tvým krásným způsobům vázání je zase všechny najdu a opráším. Kurz mohu všem vřele doporučit, Iva je profesionálka. Zakoupila jsem 2 dárkové poukazy pro maminku a tchýni a mám krásný vánoční dárek! Irena"

Šátkový dýchánek v Modřanech    "Šátkový dýchánek v Modřanech mi otevřel oči. Věřím, že teď začnu nosit všechny ty šátky, které mám doma v šuplíku a používat způsoby vázání, které jsme se naučily. Za sebe jsem zjistila, že vázání šátků je hezká zábava a hra. Lucie"

12 uzlů ke kráse, KC Novodvorská  "Překvapilo mě, jak málo stačí, aby z obyčejného šátku vznikl zajímavý doplněk. Lektorka Iva nás to s vrozenou lehkostí a grácií naučila a my věříme, že nám ty rozmanité uzly sluší stejně jako jí. Eva"

Šátky, šály II. Hostivické lazebnictví  "Kurz vázání šátků pro někoho, jako jsem já, kdo si umí uvázat obyčejný uzel, dále pionýrský šátek a pak manželovu kravatu, je dvouhodinovkou nečekaných objevů, co všechno se dá z šátků vykouzlit. Umím zpaměti po kurzu sice jeden uzel (na ostatní jsem dostala příručku pro osvěžení paměti), ale i ten společně s nákupem barevného šátku osvěžil mé nevýrazné oblečení. Objevila jsem skvělý módní doplněk, a to díky příjemné a usměvavé lektorce Ivě. Jarka D."

Šátkomanie, KC Nová Beseda v Klánovicích   " Až do absolvování kurzu jsem si šátek či šálu vázala vždy stejně - prostě jsem ji omotala kolem krku. Díky Ivě a jejím radám a nápadům s šátky nosím teď kolem krku růži, motýlka nebo bonbón a připadám si rozhodně originálněji. Už se těším na Šátkománii 2, která v KC Nová Beseda v Klánovicích proběhne na podzim 2014. Gábina"