Eko šperky

Většina z nás se určitě potkala s hliníkovými, barevnými kávovými kapslemi. Jejich tvárný materiál a úchvatné barvy jsou jako stvořené pro výrobu něžného šperku či ozdoby. EKO náušnice, náhrdelníky, náramky, brože či prsteny ocení především vyznavačky originality, ekologie a neotřelého designu. Pro ty, co šperky nenosí, je to malý tip na jeden z nevšedních dárků pro své blízké.

Pořídite je na kurzu vázání šátků, nebo mne kontaktujte e-mailem uvedeném v kontaktech a já vám šperk zašlu. Ceny jsou uvedené po rozkliknutí pod každou fotkou. Pokud máte zájem o jiné barvné variace není problém se domluvit. Mé šperky můžete také nakupovat na kreativním portálu:

                            

Můj příběh

Když jsem před lety poprvé u kamarádky spatřila kávové kapsle Nespresso, hned mě zaujala jejich přitažlivá barevná vizáž. Mrzelo mě, že použité kapsle putují do odpadu, když jsou tak líbivé. Nelenila jsem a začala jsem je sbírat doufajíc, že mě časem něco napadne.

Nakonec mě k nápadu přivedly mé milované šátky. Při vázání některých uzlů používám bižuterii, hlavně prstýnky, a tak jsem vyrobila první prstýnky. Poté vznikla spousta dalších kreací v podobě náušnic, náhrdelníků, náramků i manžetových knoflíčků.

Více uvidíte v reportáži o mých špercích v archivu pořadu Gejzír, která se vysílala 19.1.2017

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10805121298-gejzir/216562235000024/video/517138